Skip to content

herbal store

Doskonałe składniki
Zioła, grzyby i inne składniki aktywne, których używamy są pozyskiwane w odpowiedzialny sposób. Zarówno czystość składników jak i czystość składu są jednymi z najważniejszych cech, dzięki którym nasze wyciągi są tak skuteczne w działaniu. Nasza wiedza, doświadczenie oraz determinacja pomagają w osiągnięciu jak najwyższej jakości.

Ale nawet najlepsze składniki nie dadzą wyjątkowego produktu, jeżeli nie potrafimy prawidłowo wydobyć z nich tego, co najcenniejsze, a później zapewnić odpowiedniego sposobu przechowywania. W SatiLabs używamy najnowocześniejszych technologii, aby wydobyć z natury to, co najcenniejsze, zamknąć w ekstrakcie i zachować jak najdłużej, aby nasi Klienci mieli pewność, że zawsze mogą polegać na naszych produktach.

Wyjątkowa technologia
Zastrzeżona przez SatiLabs technologia ekstracji NANO® pozwala na wyizolowanie związków bioaktywnych z roślin i grzybów. Nanotechnologia rozbija aglomeraty cząstek, a nawet dezintegruje cząstki pierwotne, rozrywając ich błony komórkowe. Dzięki temu substancje normalnie trudnodostępne są uwalniane i stają się łatwo przyswajalnymi przez organizm związkami bioaktywnymi. Znajdziesz je w każdej buteleczce ekstraktów SatiLabs.

Technologia NANO® jest tak wyjątkowa, ponieważ substancje organiczne poddane ekstrakcji nie są poddane obróbce termicznej. Dzięki temu zapobiegamy degradacji termicznej i utracie składników wrażliwych na temperaturę, abyś mógł cieszyć się pełnią siły natury w każdej kropli. herbal store