Skip to content

e defter

Nilvera Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.® 2007 yılında Erciyes Teknopark Bölgesi’nde yazılım ve bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek için kurulmuştur. 2012 yılından bu yana e-dönüşüm çözümleri üreten firmamız bu alanda KEP, e-İmza , e-Fatura , e-Defter , e- Arşiv Fatura, e-Saklama , e-İrsaliye , e-SMM , e-MM gibi birçok hizmeti bünyesine katmış olup kamu ve özel sektöre başarıyla hizmet vermektedir.

Nilvera Yazılım mikro işletmelerden kurumsal büyük işletmelere kadar farklı ölçeklerdeki şirketler için E-Belge süreçlerinde yenilikçi ve yaratıcı yazılımlar geliştirip sürdürülebilir başarısını gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor.

Sektördeki uzun yıllara dayanan birikimleri ile Türkiye’nin her yerinde hizmet veren firmamız kullanıcı ihtiyaçlarına göre hazırlanmış NİLVERA PORTAL ve diğer ürünleri ile hizmet vermekte olup %99 kullanıcı memnuniyeti ile çalışmalarını sürdürüyor.

Nilvera Yazılım çatısı altında buluşan tüm ürünlerimizle Müşteriler, İş Ortakları ve mali müşavirler için uçtan uca çözümler sunarak hayatlarını kolaylaştıracak ürün ve hizmetler geliştirmeye, birlikte başarmaya, yarın da bugünden daha güçlü bir şekilde varlığımızı sürdürebilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

e defter